دوست گرامی سلام،

ارتباط مستقیم و دائمی با کاربران و دریافت بازخوردهای ایشان می‌تواند استراتژی‌های توسعه محصولات هر کسب و کار را به گونه‌ای که بیشترین کاربرد را برای مخاطب داشته باشد، هدایت کند. تعریف‌های مختلفی از بازخورد در آموزش ارائه شده است که می‌توان آنها در دو پارادایم دسته‌بندی کرد:

  • در پارادایم قدیمی، فیدبک از جنس اطلاعاتی است که یک واسطه مانند معلم، دانش آموز، محتوا و تجربه ارائه داده و هدف آن کاهش فاصله بین هدف و عملکرد محصول با دیدگاه و نظرات مخاطبین است.
  • در پارادایم جدید اما، فیدبک تاکید بیشتری بر روی عملکرد دارد. فیدبک از اطلاعاتی که بالقوه مفید هستند، فراتر رفته و به فرایندی جهت تغییر رفتار مخاطبین ارائه می‌کند. به گفته کارشناسان فرایندی که در آن یادگیرندگان، اطلاعاتی راجع به کار خود و میزان تطابق آن با استانداردهای مرتبط دریافت می‌کنند تا  عملکردشان را بهبود بخشند.

ما نیز در آکادمی آموزشی پارسا تلاش می‌کنیم تا با دریافت نظرات کاربران گرامی، نسبت به تدوین و تصحیح استراتژی‌های توسعه‌ای کسب و کارمان در راستای ارتقای کیفیت خدمات، بصورت مداوم اقدام کنیم.

توضیحات فوق به این معناست که زمان ارزشمندی که شما جهت تکمیل این پرسشنامه صرف می‌کنید، گنجینه مهمی است که ما را در راستای این اهداف یاری می‌دهد.

ضمن تشکر از شما، درخواست می کنیم تا با نگاه کارشناسانه نسبت به تکمیل این پرسشنامه و تجربه کاربری خودتان از وب سایت و شبکه های اجتماعی آکادمی آموزشی پارسا اقدام نمایید.

به منظور قدردانی از زمانی که صرف می‌نمایید، هدیه کوچکی در نظر گرفتیم، شما می‌توانید با وارد کردن کد تخفیف زیر، از ۵% تخفیف در خرید محصولات ما استفاده نمایید.
 
کد تخفیف: Disc-questionnaire
 
روابط عمومی آکادمی آموزشی پارسا
تکمیل پرسشنامه

درباره شرکت سپیدار سیستم آسیا

این شرکت در سال ۱۳۸۷، با هدف تولید نرم افزار‌های سپیدار  و دشت و ارائه خدمات به مشتریان این دو محصول تاسیس شد. نرم افزار سپیدار با شعار “ساده و پایدار”، ویژه شرکت‌ های کوچک و نرم افزار دشت با پیام “ساده و سودمند”، ویژه اصناف و فروشگاه‌ها است.

سپیدار، با دارا بودن بیش از ۵۰۰۰۰ مشتری در صنایع و اصناف مختلف در کشور، فرصت مناسبی برای دانشجویان و افراد جویای کار فراهم آورده است. آکادمی آموزشی پارسا، نماینده رسمی آموزشی شرکت سپیدار سیستم نیز با ارائه خدمات آموزشی نرم افزارهای این شرکت سعی در توسعه دانش علاقمندان و فعالان در حوزه‌های مالی، حسابداری و مدیریت دارد. شرکت کنندگان در دوره‌های آموزشی، پس از طی دوره و کسب گواهینامه، مسیر هموارتری به منظور ورود به بازار کار را خواهند داشت.