براساس آمارهای منتشر شده، شیوه‌ های یادگیری در سال­‌ های آینده به سرعت رشد کرده و روش‌ های نوینی در این عرصه رونمایی خواهند شد.

یکی از این روش­‌ ها، آموزش های الکترونیکی و غیر حضوری است که ابزاری مناسب برای ارسال و دریافت اطلاعات، ارتباطات، تحصیلات و آموزش به صورت آنلاین هستند.

با استفاده از این متدولوژی جدید آموزشی، می‌ توان مهارت‌ ها و تواناهایی کسب شده از طریق روش‌های یادگیری سنتی (مانند کلاس‌ های درسی، کتب درسی، سی دی و روش‌ های سنتی آموزش با کامپیوتر) را افزایش داد.

روش‌ های آموزشی سنتی به خصوص پس از شیوع بیماری کویید ۱۹ پاسخگوی نیازهای آموزشی دنیای مدرن نیست. پس شما با گذراندن پکیج جامع آموزش حسابداری سپیدار سیستم، ابزار جدیدی را برای دنیای آموزشی رقابتی جدید فرا می گیرید. پکیج جامع آموزش حسابداری، دقیقا همان دوره ای است که افراد علاقه مند به حسابداری را از گذراندن دوره های دیگر بی نیاز می کند.

شما با گذراندن دوره جامع آموزش حسابداری سپیدار سیستم و گرفتن نمره قبولی، به بازار کار مرتبط معرفی می شوید. پس از ورود با بازار کار دلخواه، مسیر مورد نظر شما آغاز می گردد.

شما در این متن با مزیت های استفاده از پکیج جامع سپیدار سیستم آشنا می شوید. همچنین فرصت های شغلی پیش رو پس از گذراندن دوره، برای شما مشخص می گردد. با ما همراه شوید.

هرچه محتویات آموزشی، ابزار و نرم‌ افزارهای ارسال اطلاعات با نوع و نحوه یادگیری افراد شبیه‌ تر و همسو تر باشند، قدرت یادگیری افراد بالاتر رفته و در نهایت نتایج بهتری حاصل می‌ شود.

به خاطر داشته باشید که برای ورود به بازار کار، می‌ بایست مباحث مربوط به حسابداری ویژه بازار کار را بخوانید، دوره‌ های مرتبط با حسابداری بازر کار را شرکت نمایید و نسبت به اطلاعات اولیه آن به‌ روز شوید.

بسته جامع سپیدار سیستم

شما با شرکت در دوره بسته جامع سپیدار، به یکی از صنایع پولساز و کاربردی وارد می شوید. اگر جز افراد علاقه مند به حساب و حسابداری هستید، گذراندن پکیج جامع آموزش حسابداری سپیدار سیستم را در برنامه ها و فعالیت های روزانه، هفتگی، ماهانه خود قرار دهید.

خدمات آموزشی سپیدار سیستم برای ورود به بازر کار شما را آماده می کند. همچنین تکنیک ها و روش صحیح ورود به بازار کار حرفه ای را با شما به اشتراک می گذارد.

پکیج جامع آموزش الکترونیکی سپیدار چیست؟

در بسته جامع آموزشی حسابدار، مخاطبین با فراگیری نرم افزارهای حسابداری، دریافت و پرداخت، انبار، فروش و حقوق و دستمزد آمادگی لازم جهت استخدام در شرکت­‌ های تولیدی و بازرگانی را به دست می­‌ آورند.

پکیج جامع آموزش سپیدار شامل سه محصول است:

 • یک جلد کتاب رایانه کار مالی مورد تایید سازمان فنی و حرفه‌‌ای به شماره ۶-۰۱۰-۴۵-۲۴۱۱ شامل آموزش تصویری مفاهیم و مثال ­‌های متعدد

 • یک عدد سی دی تمرین شامل آخرین تغییرات نسخه اصلی سپیدار. شایان ذکر است شما با نصب این سی دی، ضمن آشنایی با محیط واقعی نرم افزارهای سپیدار، امکان ثبت ۱۰۰ سند در هر بخش­ را خواهید داشت.

 • یک اکانت آموزشی با ۳ ماه اعتبار که از طریق آن به آموزش‌ های الکترونیکی سپیدار دسترسی خواهید داشت.

پیشنهاد شگفت‌انگیز ما

با ثبت‌نام در دوره های آموزشی آکادمی پارسا، به بازار کار معرفی خواهید شد

همین الان کلیک کنید
بسته جامع سپیدار سیستم

مزیت های استفاده از پکیج جامع آموزش سپیدار سیستم

در دوره آموزش سپیدار، شما با ویژگی ها و امکانات نرم افزار سپیدار شامل حسابداری، دریافت و پرداخت، انبار، فروش و حقوق و دستمزد آشنا می شوید.

در این دوره علاوه بر موضوعات تئوری، امکان کار عملی با نرم افزار سپیدار برای دانش پذیران وجود خواهد داشت.

علاوه بر حضور در دوره جامع آموزشی سپیدار سیستم، شما می‌توانید از مزایای داشتن کتاب و نسخه آموزشی تمرینی سپیدار نیز بهره مند شوید.

با بهره گیری از کتاب رایانه کار مالی شما به تمرین‌ های متنوعی دسترسی پیدا خواهید کرد. همچنین با بهره‌ مندی از این تمرینات بر روی نرم افزار سپیدار تسلط پیدا خواهید کرد.

با بهره مندی از نسخه آموزشی سپیدار، شما این امکان را خواهید داشت که تمرینات خود را بر روی اسناد حسابداری و بر روی سیستم کامپیوتر شخصی خود ثبت کنید و تجربه واقعی را رقم بزنید.

سرفصل های پکیج آموزشی سپیدار سیستم

 • مفاهیم حقوق و دستمزد، عملیات راه اندازی سیستم حقوق و دستمزد، عملیات طی دوره، انجام محاسبات حقوق و دستمزد، تهیه خروجی‌های سیستم

 • عملیات فروش کالا و خدمات، عملیات برگشتی کالای فروش رفته، خروجی های قانونی، گزارشات

 • تعریف کالا و خدمات، عملیات انبار و ورود کالا به انبار، عملیات خروج کالا، گزارشات انبار

 • کدینگ حسابداری، صدور اسناد حسابداری، عملیات پایان دوره و گزارشات حسابداری

 • عملیات طی دوره دریافت‌ ها و پرداخت‌ ها، مغایرت بانکی، گزارشات دریافت و پرداخت

بسته جامع سپیدار سیستم

پکیج جامع سپیدار سیستم برای چه کسانی مناسب است؟

یکی از دغدغه‌ های مهم کارفرمایان و صاحبان کسب و کار در استخدام نیروی کار، میزان مهارت افراد در شغل مورد درخواست آن‌ها است. این چالش به خصوص در مورد افراد تازه کار، فارغ التحصیلان و کسانی که تجربه کاری ندارند به عنوان یک معضل اساسی شناخته می‌شود. دوره جامع آموزش نرم افزار سپیدار این موضوع را به صورت کلی پوشش می‌ دهد.

آکادمی آموزشی پارسا با سال‌ ها تجربه در صنایع متعدد و ارتباط نزدیک با کارفرمایان، سعی در طراحی دوره‌ های آموزشی با هدف توسعه مهارت های شغلی نموده است. شما می‌توانید دوره‌ های آموزشی آکادمی پارسا را بدون محدودیت در لوکیشن یا موقعیتی که در آن هستید، دنبال نمایید. آکادمی آموزشی پارسا حرفه‌‌ای‌ ترین دوره‌ ها را با توجه به نیاز صنایع ارایه می‌ دهد.

دانشجویان می‌توانند همزمان با تحصیل، در دوره آموزشی حسابدار بازار کار شرکت کرده و در کنار ارتقای مهارت های مالی در یکی از مشاغل مورد نظر خود نیز مشغول به کار شوند.

در حال حاضر و به‌خصوص با شیوع بیماری کوید ۱۹، موضوع دورکاری بسیار جدی شده است. طبق پیش‌بینی‌ ها، پس از این بحران نیز بسیاری از شرکت‌ ها با تغییر در ساختار خود، نسبت به ادامه پروسه‌ دورکاری کارکنان اقدام خواهند نمود.

از طرفی بسیاری از مشتریان سپیدار سیستم به‌ دلیل حجم کاری بالا به حسابدار نیمه وقت یا پاره وقت نیاز دارند. این مشاغل، مناسب با شرایط تحصیل دانشجویان است.

دانشجو می‌تواند با مدیریت صحیح زمان خود در حین تحصیل، دورکاری کند. اطلاعات بیشتر را در متن زیر دنبال نمایید.

بسته جامع سپیدار سیستم مناسب چه کسانی است؟

مخاطبین این دوره آموزشی

 • فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته­‌های مالی، مدیریت و مدیریت بازرگانی

 • کاربرانی که عضو مشتریان شرکت “سپیدار سیستم” هستند و قصد توسعه دانش و ارتقای مهارت های شغلی و کاری خود را دارند

 • دانش پذیران آموزشگاه‌های آزاد حسابداری

 • اساتید دانشگاه و مدارس فنی حرفه‌ای

 • دانش آموزان هنرستانی در رشته های مالی

 • عموم علاقمندان به یادگیری نرم افزارهای مالی

به طور کلی شما با شرکت در دوره‌ ها و آموزش‌ های الکترونیکی و غیر حضوری می‌توانید، در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی نمایید. همچنین با کیفیت و سرعت بالاتری، وارد بازرکار خواهید شد.

اطلاعات کامل و جزییات خدمات آموزشی سپیدار سیستم، در راهنمای پکیج جامع آموزشی سپیدار سیستم آورده شده است.

شما می‌توانید به منظور دریافت پاسخ سوال‌های خود، با پشتیبانی آکادمی آموزشی پارسا تماس حاصل فرمایید.

لینک خرید مستقیم

فرصت های شغلی پیش رو پس از استفاده از پکیج جامع آموزش حسابداری سپیدار

شما پس از گذراندن پکیج جامع سپیدار همکاران سیستم می‌ توانید در یکی از مشاغل زیر و در کلیه شرکت‌ ها، مؤسسات و واحدهای تجاری، بازرگانی، خدماتی و تولیدی که از محصولات سپیدار استفاده می­ کنند، مشغول به کار شوید.

بسته جامع سپیدار سیستم

کمک حسابدار

کمک حسابداران، دانش آموختگان رشته‌ های حسابداری در سطح مبتدی‌ هستند. به طور کلی این افراد تجربه‌‌ی کاری ندارند و بعضی از وظایف حسابداری را انجام می‌دهند.

به طور معمول، وظایف آن‌ها شامل آماده‌ سازی رکوردهای مالی، اجرای مدیریت اداری و رسیدگی به صورت‌ های مالی است.

حسابدار مالی

حسابدار مالی، یکی دیگر از دسته بندی های مشاغل حسابداری است. حسابداری مالی موقعیت شغلی گسترده ای است.

به منظور دریافت صحیح مفاهیم می توانیم آن را به گروه های زیر تقسیم کنیم.

 • حسابدار صنعتی

 • حسابدار مالیاتی

 • حسابدار بیمه

 • حسابدار بانک‌ها

 • حسابدار حقوق و دستمزد

 • حسابدار انبار و لجستیک

 • حسابدار فروش

بسته جامع سپیدار سیستم

رییس حسابداری

رییس حسابداری مسئول برنامه‌ ریزی، تهیه و تنظیم دستورالعمل‌­ ها، روش‌ ­ها و رویه‌ های مالی جهت هماهـنگی و انجـام عمـلیات حسابداری است. این فعالیت در واحدهای مختلف و بر اساس استانداردهای تعیین شده انجام می‌گردد.

همچنین تامین مالی، بودجه بندی، ارزیابی پروژه های سرمایه گذاری در استراتژی‌های بازاریابی، قیمـت گذاری محصولات، تجزیه و تحلیل نسبت‌های مالی واحدهای مختلف، بررسی گزارش­ های مالی، تعیین تکلیف وضعیت مالی شرکت و ارائه گزارشات از دیگر وظایف آن‌ ها به شمار می رود.

مدیر مالی

مدیرمالی برنامه‌ ریزی، هدایت، هماهنگی و کنترل فعالیت‌های مالی شـرکت در چهارچوب مقررات، قوانین، آئین نامه ها و دستورالعمل‌های مصوب را بر عهده دارد.

همچنین هماهنگی انجام وظایف محوله درون سازمانی و سایر ذینفعان و تنظیم آیین نامه های مالی شرکت در حیطه مسئولیت‌ های یک مدیر مالی محسوب می‌ شود.

حسابرس داخلی

این حسابرسان، کارمندان داخلی سازمان­‌ ها، رابط میان هیأت مدیره و واحد های شرکت هستند.

حسابرسان عملیات داخلی شرکت را بررسی نموده و گزارش‌ های رسیدگی را به طور هفتگی، ماهانه یا سالانه به مدیرعامل و هیأت مدیره ارائه می‌ دهند.

حسابرس مستقل

این حسابرسان، در مؤسسات حسابرسی فعالیت می­ کنند و با عقد قرارداد با شرکت‌ ها یا سازمان‌ ها، عملیات حسابداری و مالی واحد تجاری را بر اساس اصول و موازین حسابداری مورد بررسی قرار می‌ دهند.

همچنین این گروه از حسابرسان گزارش خود را به مجمع عمومی صاحبان سهام ارائه می‌ کنند.

پیشنهاد طلایی آکادمی آموزشی پارسا برای شما

با خرید این محصول ۵۰،۰۰۰ تومان اعتبار جهت خریدهای بعدی به شما اعطا می‌شود

همین الان خرید کنید

درباره شرکت سپیدار سیستم آسیا

شرکت سپیدار سیستم آسیا، در سال ۱۳۸۷ و با هدف تولید و ارائه خدمات به نرم افزار‌های ویژه بازارهای کوچک تاسیس شد.

در حال حاضر نرم افزارهای سپیدار سیستم، در بیش از ۵۰ هزار شرکت در کل کشور استقرار یافته است. شما با فراگیری این محصولات، فرصت مناسبی جهت حضور در طیف وسیعی از کسب و کار ها به‌ دست خواهید آورد.

درباره سپیدار سیستم

چرا پکیج جامع آموزشی سپیدار سیستم

سپیدار سیستم یک شرکت نام آشنا در زمینه فعالیت های مالی و حسابداری است. تقریبا بر هیچ سازمانی، اثربخشی و فعالیت های کاربردی و آموزشی سپیدار پوشیده نیست.

همچنین واحدهای مالی سازمان، کارشناسان و مدیران مالی با این شرکت و نرم افزارهای آن آشنا هستند. شما برای ورود به بازار کار حسابداری باید در این زمینه رشد کنید. این مهم، با استفاده از یک دوره کاربردی و موثر برای دانش آموختگان میسر است.

وقتی در این دوره تبهر پیدا کنید، مسیر ورود به بازار کار برای شما ساده تر می گردد.

آکادمی آموزشی پارسا با نگاهی عمیق و جدی به بازار کار و فعالیت حرفه ای، سعی در جذب و همکاری با افراد خلاق، سخت‌کوش و دارای نگاه بلند پروازانه در حوزه های فروش، تولید محتوا و تدریس به منظور توسعه فعالیت های آموزشی خود دارد.

در همین راستا از افراد علاقمند، خلاق و با پشتکار که میل به موفقیت دارند، بصورت همکاری پاره وقت دعوت به عمل می آوریم. تلاش ما در آکادمی آموزشی پارسا ایجاد یک محیط کاری پویا و صمیمانه با فرصت رشد، یادگیری و توسعه کسب و کار است.

در صورت تمایل می توانید از طریق لینک زیر در سه موقعیت شغلی همکار فروش، تولید کننده محتوا و مدرس با آکادمی آموزشی پارسا همکاری نمایید. به منظور دریافت اطلاعات بیشتر وارد لینک زیر شوید.

فرصت همکاری با آکادمی آموزشی پارسا

سوالات متداول

بازار کار حسابداری چگونه است؟

فرصت‌ های شغلی یک حسابدار بسیار گسترده است.

علی‌ رغم جذب تعداد زیاد دانشجویان رشته‌­ های مالی و حسابداری و مدیریت در دانشگاه‌ های مختلف دولتی، غیرانتفاعی و آزاد همچنان تعداد فارغ‌التحصیلان بیکار این رشته از سایر رشته‌ها کمتر است. چرا که در تمامی شرکت­‌ها و سازمان‌­های کوچک و بزرگ نیاز به حسابدار به صورت پاره وقت یا تمام وقت احساس می‌ گردد.

آینده بازار کار حسابداری به خصوص در ایران بسیار پررونق است. البته لازم به ذکر است «تحصیل» به تنهایی پاسخگوی این نیاز نیست و کسب «مهارت و تجربه» در کنار آن، یک نکته غیر قابل انکار و ضروری است.

دفتر آکادمی آموزشی پارسا واقع در تهران، این امکان را برای علاقه‌مندان حسابداری و افراد جویای کار، متناسب با رشته و حوزه فعالیت خود فراهم کرده است. شما می‌توانید فارغ از زمان و مکان به ارتقای مهارت و دانش خود بپردازید و در زمینه مورد علاقه‌ی خود، مشغول به کار شوید.

حداقل و حداکثر حقوق یک حسابدار در پست‌ های مختلف سازمانی

بر اساس اطلاعات، حقوق یک حسابدار در سطوح مختلف به صورت تمام وقت و در تهران، در سال ۱۳۹۷ به شرح زیر است: (بدیهی است این اعداد در شهرهای مختلف متغیر است)

در سطح کارشناسی

در سطح سرپرستی و رییس حسابداری

در سطح مدیر مالی

 • میانگین درآمد: ۶ میلیون تومان

 • حداقل حقوق: ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

 • حداکثر حقوق: ۹ میلیون تومان

 • میانگین درآمد: ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

 • حداقل حقوق: ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

 • حداکثر حقوق: ۱۵ میلیون تومان

 • میانگین درآمد: ۱۳ میلیون تومان

 • حداقل حقوق: ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

 • حداکثر حقوق: ۳۲ میلیون تومان

سابقه کار چه میزان در حقوق یک حسابدار موثر است؟

بدیهی است که میزان تجربه و سابقه کار، تأثیر مستقیمی در میزان حقوق دریافتی افراد در هر شغلی دارد. در واقع هر چقدر میزان تجربه در شغل بیشتر باشد، ارزش افزوده بیشتری برای شرکت یا سازمان ایجاد می‌ گردد.

فرد با سابقه قادر خواهد بود، کارهای پیچیده‌ تر را با صرف انرژی کمتری نسبت به افراد کم‌ تجربه‌ انجام دهد.

تاثیر سابقه کار بر حقوق

پیش‌نیازهای ورود به بازار کار حسابداری

هشت مهارت که یک حسابدار حرفه‌ ای باید قبل از ورود به بازار کار داشته باشد

شما با گذراندن دوره حساباری جامع سپیدار می‌توانید این مهارت ها را در خود ایجاد نمایید یا آن ها را تقویت کنید. به خاطر داشته باشید که کسب تجربه و مهارت از ویژگی های تمرین و ممارست در یادگیری است.

 • دانش و تجربه در زمینه استانداردها و اصول پایه رشته حسابداری

 • آشنایی با نرم افزارهای ICDL و اینترنت

 • آشنایی با اکسل که یکی از اصلی‌ترین ابزارهای کاربردی حسابداری است

 • تسلط به قوانین مالیاتی

 • تسلط به قوانین تأمین اجتماعی و قوانین کار

 • ایجاد رزومه و مستندسازی

 • مهارت‌های ارتباطی

 • مهارت اداری کار با رایانه

به منظور دریافت اطلاعات بیشتر، آموزش حسابداری ویژه بازار کار را مطالعه نمایید تا از نیاز صنایع و کسب و کارها در این حوزه آگاه شوید و بتوانید بهترین و درست‌ترین تصمیم را برای ادامه فعالیت و یادگری خود اتخاذ نمایید.

همچنین می توانید از مشاوره رایگان آکادمی آموزشی پارسا در این زمینه استفاده نمایید.

تماس برای مشاوره رایگان

تجربه برخی از دانش آموختگان آکادمی پارسا

دانش پذیران آکادمی آموزشی پارسا شامل دانشجویان، فارغ التحصیلان و شاغلینی هستند که با هدفی مشترک جهت توسعه مهارت های خود تلاش می کنند.

روش آموزش تعاملی بین دانشجویان و مدرسین باعث افزایش کیفیت دوره ها می شود. دقیقا از اولین لحظه ای که یک دانشجو سوالی را مطرح کند، تا زمانی که پاسخ خود را از کارشناسان و مدرسین دریافت  می نماید.

هدف ما پوشش دادن فاصله میان تحصیلات دانشگاهی و مهارت های مورد نیاز صنایع و کسب و کارهاست. این موضوع راهکاریست که به ما کمک می کند تا ماموریتمان را به بهترین نحو انجام دهیم.