ریتیکا پرادهان
ریتیکا پرادهانتولید کننده محتوا
مدیر ارتباطات برند در Udacity است و علاقه زیادی به روایت داستان‌های الهام بخش دانشجویان دارد. زمانی‌که با دانشجویان صحبت نمی‌کند، می‌توانید او را در حال خواندن مقاله یا تماشای فیلم پیدا کنید.
من بیش از ۷ سال تجربه در زمینه تولید و مدیریت محتوا، روابط عمومی، مدیریت شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی و ارتباطات دارم و یکی از قدیمی ترین کارکنان شرکت هستم. مسوول راه اندازی واحد بازاریابی و ارتباطات در حوزه آموزش بودم و به همین دلیل شاخص‌های ظریف این صنعت رو به خوبی درک می‌کنم.

مدیران محصول در مراحل اولیه تولید محصول با یک چالش مشترک مواجه هستند: یافتن روش ایده آل. البته طیف گسترده‌ای از روش‌ها با اصول، قواعد و فرایندهای مختلف و موافقان و مخالفان خاص وجود دارد و هیچ روشی متناسب با همه نوع پروژه وجود ندارد.

ادامه مطلب

 

در گذشته نه چندان دور، بازاریابی صرفا به تبلیغات در فضاهای عمومی مانند تلویزیون، روزنامه‌ها، مجلات یا نمایشگاه‌ها محدود می‌شد. با ظهور تکنولوژی اما، استراتژی‌های نوین بازاریابی دیجیتال به مرور جایگزین بازاریابی سنتی گردید.

ادامه مطلب

Udacity به عنوان اولین سازمان دانش آموزی، تلاش می‌کند زندگی دانشجویان را هر روز متحول کند. کلیه برنامه‌ها و بورسیه‌های تحصیلی این سازمان با این ماموریت تعریف می‌شوند:

آموزش نیروی کار برای مشاغل آینده

مشارکت این سازمان با مایکروسافت در راستای تحقق این شعار بود؛ و مدیران Udacity از اجرای بورسیه تحصیلی یادگیری ماشین در Microsoft Azure بسیار خرسند هستند. آن‌ها بلافاصله پس از عقد تفاهم نامه همکاری با مایکروسافت، مهندسین و توسعه دهندگان نرم افزار را برای این بورسیه اعزام کردند.

ادامه مطلب

 

آموزش منشاء تغییر در زندگی شماست و گاهی تنها چیزی که شما برای تغییر دنیای خود نیاز دارید کمی باد در زیر بالهایتان است.

ادامه مطلب