جنیفر شالمانوف
جنیفر شالمانوفتولید کننده محتوا
نویسنده و طراح UX با بیش از ۸ سال تجربه در تولید و بازاریابی محتوا در حوزه فناوری، خرده فروشی و انرژی.
نویسنده و ویراستار با استعدادی که بیشترین علاقه‌اش، بررسی تجارب کاربران (UX) است.

آموزش­‌های آنلاین و کلاس­‌های مجازی در هیچ مقطعی از تاریخ به اندازه امروز با اهمیت و حیاتی نبودند. COVID-19 باعث تعطیلی مدارس و دانشگاه­‌ها شد و طبق آمار بیش از ۶۷٪ دانش آموزان در سراسر جهان قادر به شرکت در کلاس‌­های درسی نیستند؛ مشاغل زیادی تعطیل شده‌اند و نرخ بیکاری در دنیا ۱۰% افزایش یافت. همین امر باعث اهمیت این روش آموزشی در سراسر دنیا گردید و دریچه جدیدی به تکنولوژی آموزش باز شد.
ادامه مطلب

آیا شما هم عاشق کامپیوتر و برنامه نویسی هستید؟ عاشق وب و برنامه نویسی تحت وب چطور؟ آیا علاقمندید که کاربرانی که از نرم افزارهای شما استفاده می کنند بهترین تجربه را داشته باشند؟ شما فقط ممکن است یک برنامه نویس Front End باشید.
بر اساس تحقیقات و آمار ارائه شده، طی ۸ سال آینده ۱۳٪ رشد شغلی برای برنامه نویسان Front End پیش بینی می شود. طبق اطلاعاتی که شرکت Glassdoor منتشر نموده، برنامه نویسان مبتدی Front End به طور متوسط سالانه ۶۳,۰۰۰ دلار حقوق پایه خواهند گرفت و متوسط درآمد آنها بیش از ۷۶,۰۰۰ دلار و متوسط درآمد افراد حرفه ای تا ۱۳۰،۰۰۰ دلار پیش بینی می شود.
ادامه مطلب

در واقع یادگیری ماشین یک عملکرد واقعی از فناوری هوش مصنوعی است که ما هر روز از آن استفاده می‌کنیم. مهندسان این علم بر توسعه برنامه‌های کامپیوتری خاصی تمرکز کرده‌اند که می‌توانند به داده‌ها دسترسی پیدا کرده و از آنها برای خود-یادگیری (Self-Learning) استفاده کنند.

ادامه مطلب